Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-4.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
