Web Experience - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom
az: Aşağı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
