Web Experience - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
