Web Experience - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: - None -
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
