Web Experience - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
