Web Experience - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
