Web Experience - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.
