Web Experience - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Edit this menu
be: Рэдагаваць дадзенае меню

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
