Web Experience - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Section
gl: Sección

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
