Web Experience - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Section
hr: Sekcija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
