Web Experience - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Section
hu: Szakasz

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Edit this menu
hu: Menü szerkesztése

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.
