Web Experience - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Panels
uk: Панелі

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Dublin Core
uk: Дублінське ядро

en: Dublin Core Title
uk: Заголовок для Дублінського ядра

en: Dublin Core Description
uk: Опис Дублінського ядра

en: Using defaults
uk: Використання умовчань

en: Dublin Core Creator
uk: Творець для Дублінського ядра

en: Dublin Core Subject
uk: Тема для Дублінського ядра

en: Dublin Core Language
uk: Мова для Дублінського ядра

en: Information about Dublin Core can be found at: <a href="http://dublincore.org/documents/dcmi-terms">dublincore.org/documents/dcmi-terms</a>.
uk: Відомості про Дублінське ядро: <a href="http://dublincore.org/documents/dcmi-terms">dublincore.org/documents/dcmi-terms</a>.
