Web Experience - en to de translation catalogue (8 entries)

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Defaults
de: Standards

en: textfield
de: textfeld

en: Save options
de: Optionen speichern

en: Dublin Core Title
de: Dublin-Core-Titel

en: Dublin Core Description
de: Dublin-Core-Beschreibung

en: Using defaults
de: Standardeinstellungen verwenden

en: Dublin Core Modified Date
de: Dublin-Core-Modifiziertes-Datum
