Web Experience - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Panels
es: Paneles

en: General Settings
es: Configuración General

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Dublin Core Title
es: Título Dublin Core

en: Dublin Core Description
es: Descripción Dublin Core

en: Using defaults
es: Usando valores por defecto
