Web Experience - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Dublin Core Title
fr: Title de Dublin Core

en: Dublin Core Description
fr: Description Dublin Core

en: Using defaults
fr: Utiliser les paramètres par défaut.

en: Dublin Core Creator
fr: Creator de Dublin Core

en: Dublin Core Subject
fr: Subject de Dublin Core
