Web Experience - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Panels
ru: Панели

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Dublin Core
ru: Дублинское Ядро

en: Dublin Core Title
ru: Заголовок Дублинского Ядра

en: Dublin Core Description
ru: Описание Дублинского Ядра

en: Using defaults
ru: Использовать по умолчанию

en: Dublin Core Creator
ru: Создатель Дублинского Ядра

en: Dublin Core Subject
ru: Тема Дублинского Ядра

en: Dublin Core Language
ru: Язык Дублинского Ядра
