Web Experience Toolkit: Migrate (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Categories
ta: வகைகள்
