Web Experience - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Column
fi: Palsta

en: Migration
fi: Migraatio

en: Source id
fi: Lähteen id

en: The human-readable name of the menu.
fi: Valikon selkokielinen nimi.

en: A description of the menu
fi: Valikon kuvaus

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
fi: Valikon nimi. Kaikki linkit, joilla on sama nimi (esim. 'navigointi') kuuluvat samaan menuun.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
fi: Menu link ID (mlid) on kokonaisluku-pääavain.

en: The name of the module that generated this link.
fi: Moduulin nimi joka loi tämän linkin.
