Web Experience - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Description
sk: Popis

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Column
sk: Stĺpec

en: The human-readable name of the menu.
sk: Používateľom čitateľný názov menu.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
sk: Váha odkazu medzi všetkými odkazmi z rovnakého menu v rovnakej hĺbke.
