Web Experience - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Description
cs: Popis

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Categories
cs: Kategorie

en: Column
cs: Sloupec

en: Migration
cs: Migrace

en: A description of the menu
cs: Popisek menu
