Web Experience - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Categories
et: Kategooriad

en: Column
et: Tulp

en: Migration
et: Migreerimine

en: The human-readable name of the menu.
et: Menüü inimloetav nimi.

en: A description of the menu
et: Menüü kirjeldus

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
et: Menüü nimi. Kõik lingid sama menüü nimega (nagu näiteks 'navigatsioon') kuuluvad samasse menüüsse.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
et: Menüülingi ID (mlid) on täisarvuline primaarvõti.

en: The Drupal path or external path this link points to.
et: Drupali teekond või väline teekond, millele link viitab.

en: The name of the module that generated this link.
et: Selle lingi tekitanud mooduli nimi.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
et: Sügavus peamise taseme suhtes. Link, mille plid == 0 on sügavusega 1.
