Web Experience - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Description
ca: Descripció

en: Column
ca: Columna

en: Migration
ca: Migració

en: The human-readable name of the menu.
ca: El nom llegible-pels-humans del menú.

en: A description of the menu
ca: Una descripció del menú

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
ca: L'ID de l'enllaç de menú (mlid) és l'enter clau primària.

en: The name of the module that generated this link.
ca: El nom del mòdul que ha generat aquest enllaç.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
ca: Pes de l'enllaç entre els enllaços en el mateix menú a la mateixa profunditat.
