Web Experience - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Categories
he: קטגוריות

en: URI
he: כתובת URI

en: Column
he: עמודה

en: Migration
he: מיגרציה

en: The name of the module that generated this link.
he: שם המודול שייצר את הקישור הזה.
