Web Experience Toolkit: Migrate (7.x-4.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Description
be: Апісанне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Source id
be: Крыніца id

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
be: Назва меню. Усе спасылкі з адною назваю (як навігацыя) з'яўляюцца адным меню.
