Web Experience - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
