Web Experience - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Updated:
mn: Шинэчилсэн:

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
