Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Featured
oc: Distintiu
