Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Featured
he: מובלט
