Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Featured
hu: Kiemelt
