Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Featured
it: In evidenza
