Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Banner
lv: Baneris

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Featured
lv: Eksponētais
