Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Banner
et: Bänner

en: Featured
et: Esile tõstetud
