Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Main content
eu: Eduki nagusia
