Web Experience Toolkit: Theme (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Featured
lt: Svarbus
