Web Experience - en to da translation catalogue (8 entries)

en: more
da: mere

en: Search
da: Søg

en: Default
da: Standard

en: Phone
da: Telefon

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Featured
da: Anbefalet

en: Horizontal Tabs
da: Horisontale faner
