Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: more
de: mehr

en: Search
de: Suche

en: Default
de: Standard

en: Float Left
de: Links umfließen

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Collapsible
de: Zusammenklappbar

en: Collapsed
de: Zusammengeklappt

en: Featured
de: Hervorheben

en: Additional Classes
de: Zusätzliche CSS-Klassen

en: Horizontal Tabs
de: Horizontale Reiter

en: Choose a theme
de: Bitte ein Theme auswählen

en: Choose theme
de: Theme wählen

en: Accordion Style
de: Akkordeon-Stil

en: Bootstrap Styles
de: Bootstrap-Stile
