Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων
