Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: more
gl: máis

en: Search
gl: Buscar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Featured
gl: Destacado

en: Horizontal Tabs
gl: Grupo de solapas horizontais
