Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: more
he: עוד

en: Search
he: חיפוש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Phone
he: טלפון

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Featured
he: מובלט
