Web Experience - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: more
hu: tovább

en: Search
hu: Keresés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Phone
hu: Telefon

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Horizontal Tabs
hu: Vízszintes fülek
