Web Experience - en to is translation catalogue (6 entries)

en: more
is: meira

en: Search
is: Leit

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Float Left
is: Flæða til vinstri

en: Float Right
is: Flæða til hægri

en: Phone
is: Sími
