Web Experience - en to it translation catalogue (7 entries)

en: more
it: altro

en: Search
it: Cerca

en: Default
it: Predefinito

en: Phone
it: Telefono

en: Collapsible
it: Richiudibile

en: Collapsed
it: Raggruppato

en: Featured
it: In evidenza
