Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: Default
lt: Numatytasis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Featured
lt: Svarbus
