Web Experience - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: more
sk: viac

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolené

en: Float Left
sk: Doľava

en: Float Right
sk: Doprava

en: Phone
sk: Telefón

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Featured
sk: Odporúčané
