Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: more
ca: més

en: Search
ca: Cerca

en: Default
ca: Per defecte

en: Phone
ca: Telèfon

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Featured
ca: Distintiu

en: Alert
ca: Alerta
