Web Experience - en to he translation catalogue (7 entries)

en: more
he: עוד

en: Search
he: חיפוש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Phone
he: טלפון

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Panel
he: פאנל

en: Featured
he: מובלט
