Web Experience - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Featured
lv: Eksponētais
