Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: more
oc: mai

en: Search
oc: Recercar

en: Default
oc: Per defaut

en: Panel
oc: Panèl

en: Featured
oc: Distintiu
