Web Experience - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: more
sv: mer

en: Search
sv: Sök

en: Default
sv: Förvald

en: Phone
sv: Telefon

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Featured
sv: Framhävd

en: Alert
sv: Larm
