Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-rc2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: more
fr: plus

en: Default
fr: Par défaut

en: Phone
fr: Téléphone

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Collapsed
fr: Replié

en: Panel
fr: Panneau

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau

en: Alert
fr: Alerte

en: Horizontal Tabs
fr: Onglets horizontaux

en: Tablet
fr: Tablette
